Türkiye'de ilk!..
Türkiye'de bir ilki gerçekleştiriyoruz!.. Türkiye genelinde; 27 ilde, 28 adet alan kodu ile coğrafi ( ) ve 0 850 konum bağımsız binlerce jenerik numara arasından numaranızı online olarak seçmenize imkan sağlıyoruz. Numara sorgula butonuna tıklayarak numara sorgulaması yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0 850 848 0 343 nolu çağrı merkezimizi arayarak ya da mim@didtelekom.com.tr e-posta adresimize yazarak bizlere ulaşabilirsiniz.

( ) : İstanbul-Avrupa, İstanbul-Anadolu, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Aydın, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İçel/Mersin, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Muğla, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Yalova.

( ) : DID TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.; T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından "STH-363" numaralı yetki belgesiyle; Sabit Telefon Hizmeti, İnternet Servis Sağlayıcılığı, Sanal Mobil Şebeke Hizmeti, Altyapı İşletmeciliği Hizmeti olmak üzere 4 yetki grubu alanında hizmet sunumu için yetkilendirilmiştir.

DID TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
© 2015-2019 DID TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.
DID, NORMPBX markalarının hak sahipliği DID Telekomünikasyon A.Ş.'ne ait olup mülkiyet, telif hakkı, ticari marka ve diğer kanunlar kapsamında koruma altındadır.